Visiem līdzjutējiem patīk skatīties, kā spēlē iecienītās komandas. Arī daudziem faniem patīk prognozēt sacensības finālus un nopelnīt no tā naudu.

Ne velti 1xBet nāk klajā ar daudzām reģistrācijas akcijām, piemēram, 1xBet bonuss jaunajiem derību dalībniekiem bonusa kontā. Ja spēlētāja virtuālais maciņš ir tukšs, ir iespēja izmantot uzticības vai avansa likmi – tas palīdz spēlēt bez naudas ieguldījumiem.

Dalība 1xBet bonusu programmā: nosacījumi

Bonusa programmā ir iekļauti vairāki noteikumi, saskaņā ar kuriem bukmeikeru biroja pārskaita spēlētājam 1xBet reģistrācijas bonusu.

Lai bonusi nonāktu klienta kontā, ir nepieciešams:

  1. Reģistrēt jaunu kontu, 1xBet reģistrācija formā neatstājot tukšus laukus.
  2. Pārskaitīt naudu spēles kontā (pēc ka tiks ieskaitīts patīkams 1xBet bonuss).
  3. Apstiprināt savu identitāti, verificējot personas datus.

Ja jūs ievērosiet iepriekš minētos punktus, uz kuriem balstās 1xBet bonusu programma, bonusa atlikums palielināsies.

Super pirmās iemaksas bonuss

1xBet reģistrācijas bonuss iesācējiem

Pēc pirmās balansa papildināšanas lietotāji saņems 1xBet reģistrācijas bonusu. Apsveikuma bonuss uz pirmo depozītu ir vienāds ar sākuma ieguldījumu, nepārsniedzot 100 €. Ja vēlaties saņemt bonusu līdz 130 €, norādiet akcijas kodu.
1xBet reģistrācijas bonuss
Ir vēl viens svarīgs nosacījums. Lūdzu, ņemiet vērā, ka 1xBet bonuss par reģistrāciju nedarbosies uzreiz – jums tās ir jānospēlē. Tas attiecas uz visiem balvu veidiem. Pēc likmju izdarīšanas pirmais depozīta bonuss tiks piešķirts spēlētājam, ja noteikumi tiks izpildīti mēneša laikā. Tad atliek tikai izņemt naudu no bonusa konta.

Lai izmantotu bonusu, jums jāizvēlas trīs notikumi ar koeficientu 1,4 un augstāku. Šis nosacījums attiecas arī uz bonusa “Laimīgā piektdiena” spēles noteikumiem.

Ja lietotājam neizdodas atgūt 1xBet reģistrācijas bonusu, tas netiks pārskaitīts uz galveno kontu. Šajā gadījumā bonuss “izdeg”.

Super pirmās iemaksas bonuss

1xBet bukmeikers un tā labākas akcijas

Ir viegli atrast 1xBet bonusu, kas iepriecinās lietotāju un uzlabos viņa finansiālo stāvokli. Zemāk ir saraksts ar bukmeikeru īpašajiem piedāvājumiem, kas palīdzēs ar prieku tērēt prēmijas naudu vai punktus.

Kādi bonusi ir pieejami? To ir viegli uzzināt ne tikai no personālā datora, bet arī no portatīvās ierīces. Izstrādātāji ir izveidojuši iOS un Android programmatūru. Jūs varat lejupielādēt to un apskatīt iespējamās 1xBet akcijas, uzzināt, ko darīt ar bonusa kontu, kādi ir programmas nosacījumi, kā arī tikt galā ar nopelnītās naudas izņemšanas mehānismu.

Super pirmās iemaksas bonuss
Mēģini apspēlēt 1xBet!

“Apspēlē 1xBet” akcija ir līdzīga pirmā depozīta bonusam, kas tiek piešķirts reģistrācijas laikā, un tā summa ir līdz 130 € (norādot promo kodu). Bet nosacījumi ir atšķirīgi – 1xGames bonusa noteikumi jāizpilda dienas laikā. Pēc trīsdesmitkārtīgas depozīta summas iemaksas jūs varat laimēt balvu un redzēt 1xBet bonusus.

Super pirmās iemaksas bonuss

Trešdiena tiek reizināta ar 2 – spilgta akcija nedēļas vidū

Jūs varat spēlēt, ja jums jau ir piešķirts Laimīgās piektdienas 1xBet bonuss, pēc kura jums jāveic 5 likmes par tādu pašu summu. Likmes veids nav svarīgs, koeficientam jābūt vismaz 1,4. Piektdienas balva ir jāizmanto bonusa kontā pirms dalības šajā akcijā.

Pirmās iemaksas bonusa nosacījumi trešdien: lai saņemtu balvu, jums jāpārskaita darījums uz jebkuru summu, bonuss ir līdz simts eiro, atkarībā no papildināmās summas. Ja nauda no konta tika izņemta no piektdienas līdz trešdienai, bonuss netiks pārskaitīts. Lai iegūtu balvu atpakaļ, pietiek veikt prognozi par summu trīs reizes vairāk nekā bonusa summa. Koeficients ir 1,4 un jāliek ekspress likme (vismaz 3 notikumi).

Super pirmās iemaksas bonuss

Laimīgā piektdiena – 1xBet bonuss

Derētājs var saņemt bonusu Laimīgā piektdiena 1xBet Latvija, ievērojot šādus noteikumus. Bonuss līdz 100 eiro par piektdienas darījumu tiks pārskaitīts jūsu kontā pēc tam, kad līdzekļi būs galvenajā bilancē. Jūs varat ar to spēlēt visu dienu. Pēc tam līdzekļi, kas netika izņemti no bonusa konta tiks sadedzinātas.

Vai ir vēl kādi nosacījumi 1xBet akcijām? Jūs nevarat vienlaikus piedalīties vairākās akcijās.

Super pirmās iemaksas bonuss

Visi gaida Melno piektdienu!

1xbet bonuss melno piektdienu
Nedēļas beigās (piektdienā) jūs varat saņemt atlīdzību par piedalīšanos Melnās piektdienas akcijā. Jums ir jāliek kontā jebkura summa, un naudas summa līdz 100 eiro atnāks kā balva. Vienas dienas laikā jāliek bonusa summa uz ekspress (trīs notikumi, koeficients ir 1,4). Līdzekļi netiks ieskaitīti, ja jūs mēģināsiet izņemt līdzekļus pirms bonusa likmes beigām.

Ja klients neievēro 1xBet bonusu programmas nosacījumus vai pārkāpj noteikumus, konts tiks bloķēts.

Super pirmās iemaksas bonuss

Kā jums patīk Dienas Laimīgais?

Šis piedāvājums ir loterija. Šeit jūs varat saņemt 1xBet bonusu līdz 500 punktiem. Lai piedalītos akcijā, jums jāveic likmes no 2 eiro, koeficients ir 1,8. Jūsu kuponam tiks piešķirta skaitliskā vērtība, kas tiks izmantota, lai piedalītos loterijā. Tagad atliek gaidīt izlozes sākumu – pulksten 20:00 pēc Maskavas laika.

Super pirmās iemaksas bonuss

Ikdienu ekspress likmes

Šīs 1xBet akcijas darbojas visu nedēļu. Jums jāizvēlas viens no piedāvātajiem ekspress likmēm, jāveic prognoze, un, ja tā būs veiksmīga, koeficienta vērtība palielināsies par desmit procentiem. Jūs varat tērēt naudu tikai no spēles konta (nevis bezmaksas likmes).

Super pirmās iemaksas bonuss

1xBet spēlētāja bonusa konts

Derībām var atvērt divus kontus: galveno kontu un bonusa kontu. Ko darīt ar bonusa kontu? Uz to tiek pārskaitīti naudas līdzekļi – 1xBet pirmās iemaksas bonuss un noteikts punktu skaits.

Lai saņemtu bonusu, jums ir nepieciešams:

  • Aizpildīt anketu;
  • Aktīvi piedalīties visās akcijās, ko piedāvā bukmeikeru birojs;
  • Veikt derības uz totalizatoriem un spēlēt tiešsaistes spēles.

Aktīvais spēlētājs laika gaitā savāks ievērojamu summu šajā kontā.

Super pirmās iemaksas bonuss

Kā es varu izmantot bonusa naudu?

Lai izmantotu bonusa kontu vai 1xBet reģistrācijas bonuss, vispirms jāizpilda visi programmas nosacījumi. Pēc klienta pieprasījuma, vēlāk balvu naudu var pārskaitīt spēles bilancē vai apmainīt pret promo punktiem.

Bezmaksas likmes ir prognozes, par kurām papildu iemaksa nav nepieciešama. Tie palīdzēs iegūt papildu līdzekļus. Sporta atbalstītāji var iemaksāt bonusa naudu (ieskaitot 1xBet pirmās iemaksas bonuss, kas bija saņemts jebkurā nedēļas dienā) uz sporta pasaules notikumiem. Jūs varat kļūt par bez pirmās iemaksas bonusa īpašnieku spēļu laikā vai pēc 1xBet programmatūras instalēšanas datorā.

Super pirmās iemaksas bonuss

Kā izņemt naudu no bonusa konta?

1xbet bonusa konta
Kad 1xBet bonusi ir jūsu spēles kontā, pārbaudiet vai esat ievērojis visus noteikumus, lai tos izņemtu no sava bonusa konta.

Lai saņemtu naudu, jums ir jāatstāj pieprasījums biroja mājas lapā. Nauda (ieskaitot 1xBet pirmās iemaksas bonusu) tiks ieskaitīta jūsu mobilās vai bankas kartes kontā no 2 līdz 60 minūtēm.

Jūs varat tos saņemt arī skaidrā naudā: atstājiet pieprasījumu un sazinieties ar fiksēto likmju saņemšanas punktu. Jūs varat izmantot arī internetbankas pakalpojumus.Super pirmās iemaksas bonuss

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *

deviņpadsmit + divpadsmit =